SEO optimalizace

SEO optimalizace

SEO optimalizace je zkratka z anglického označení – Search Engine Optimization – v překladu optimalizace webových stránek pro vyhledávače.

SEO optimalizace zpřístupní Váš web většímu počtu zákazníků. Internetové stránky bez seo optimalizace jsou jako auto bez benzínu.

Vyhledávací roboti jednotlivých vyhledávačů (seznam.cz, google.com) prohledávají všechny stránky na internetu a podle určitých kritérií je seřazují ve výsledcích vyhledávání. Seo optimalizace tedy znamená přizpůsobit webové stránky tak, aby je vyhledávač zobrazoval co nejvýše. Ideálně na první stránce. Platí: čím výše Váš web je – tím lépe jej potencionální zákazníci najdou.

POZOR: Nikdo vám nemůže zaručit první místo na Google, ani na Seznamu. Buďte obezřetní u optimalizátorů, kteří Vám zaručují takovéto výsledky (vyjímkou jsou PPC reklamy placené za proklik). Všechny vyhledávače neustále mění parametry hodnocení výsledků vyhledávání a je tak prakticky nemožné slibovat s určitostí první místa.

SEO optimalizace webů a eshopů provádíme na té nejvyšší profesionální úrovni.

Kvalitní SEO optimalizace zahrnuje v první řadě analýzu současného stavu webu, analýzu konkurence, určení hlavních klíčových slov, úprava textů, vytvoření zpětných odkazů.

Po seo optimalizaci je poslední dobou velká poptávka, proto se firmy zaměřují na tuto službu ve velkém, avšak je málo opravdových odborníků, kteří dokáží například na jednorázovou optimalizaci udržet web na předních pozicích delší dobu.

Díky našim dlouholetým praktickým zkušenostem dosahujeme znatelných výsledků u našich zákazníků a to ve většině případů do 1 měsíce od započetí SEO optimalizace.

Seo optimalizaci směřujeme tak, aby se nejednalo o krátkodobý efekt, ale o dlouhodobý úspěch!